Strona 1 z 3  > >>

Obozy wakacyjne 2019
Wakacje coraz bliżej, a więc zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
28.02.2019
Więcej...
Wycieczki jednodniowe

 Wycieczki jednodniowe

  • 15.02.2019
Więcej...
O nas
Warsztaty weekendowe dla kobiet
12.02.2019

Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie na warsztaty ogólnorozwojowe do Starej Szkoły w Supieniach. To warsztaty o kobiecości, o kobietach które chcą budzić się szczęśliwe, które chcą wziąć los w swoje ręce i zacząć odczuwać własną siłę – z odwagą i swobodą podążać do szczęścia. Kobieta w dzisiejszym świecie jest mądra i błyskotliwa, zdaje sobie sprawę z własnej inteligencji, potrafi być silna i niezależna.

Podczas weekendu odbędą się warsztaty z :

- samoobrony dla kobiet - nauka podstawowych uderzeń i kopnięć zmodyfikowanych pod kątem zastosowania ich przez kobiety oraz najprostszych dźwigni, naukę znajomości miejsc wrażliwych na ciele człowieka, które powinny być atakowane w pierwszym rzędzie w sytuacji samoobrony,naukę wybranych technik obrony w sytuacjach zagrożenia przed: uderzeniami, kopnięciami, chwytami, duszeniem, chwytami za ubranie i innymi sytuacjami zagrożenia

- naturalne kosmetyki- to powrót do korzeni w poszukiwaniu prostoty i piękna, alternatywa dla ekskluzywnego SPA.

- abc jeździectwa - Zaczynamy od podstaw tak, aby każda uczestniczka krok po kroku stała się samodzielnym i w pełni świadomym jeźdźcem. Pracujemy nad rozluźnieniem, wyrabianiem wyczucia jeździeckiego, budowaniem relacji ze zwierzęciem oraz ćwiczeniami wykorzystywanymi do lepszej komunikacji w siodle. Zajęcia praktyczne z pielęgnacji koni, siodłanie konia do jazdy. Stawiamy na lekkość ruchu oraz budowanie głębszej relacji ze zwierzęciem, opartej na zrozumieniu, a także zaufaniu.

-bliżej natury- warsztat odosobnienia, poczucia bliskości z przyrodą, kontemplacji, przemyśleń dotychczasowego życia i otwarcia się na coś nowego…

- bębniarskie- Nie trzeba być muzykiem, żeby wspólnie zagrać. Dla zdecydowanej większości uczestniczek nasze warsztaty są pierwszym kontaktem z bębnami.
Wykorzystujemy muzykę i egzotyczne instrumenty perkusyjne z różnych stron świata.
Specjalnie opracowane techniki w bardzo krótkim czasie sprawiają, że uczestniczki już przy pierwszym kontakcie z instrumentami będą potrafiły na nich zagrać.

- taneczne- salsa to świetna zabawa łącząca naukę kroków salsy, merenque, samby, cha cha i tanecznych ozdobników podkreślających kobiecość w tańcu i jej naturalne piękno. Na warsztacie Panie nauczą się panować nad własnym ciałem, dodatkowo poprawiając kondycję.

- abc samochodu – podstawowa wiedza przy codziennym użytkowaniu i awariach, które mogą się stać w trakcie jazdy

KIEDY I GDZIE
8-10 marca
Supienie 36, 16-424 Filipów. Miejsce to położone jest na terenie Suwalszczyzny, gdzie główną zaletą tego obszaru są malownicze krajobrazy z gęstymi lasami oraz licznymi polodowcowymi jeziorami.

DLA KOGO
Zapraszamy kobiety w wieku od 18 lat

JAKI JEST KOSZT
➡ Koszt uczestnictwa w warsztatach 350 zł
➡ W cenie zagwarantowane:
✅ warsztaty z trenerami, materiały
✅ wyżywienie, obiady – dania regionalne i kuchnia wegetariańska, kawa, herbata
✅ Nocleg
W duecie taniej❗
Zaproś na warsztaty koleżankę/siostrę/mamę/sąsiadkę i skorzystaj ze specjalnej oferty dla duetów. Przy zapisywaniu dwóch lub więcej osób zapłacisz za warsztaty tylko 300zł/os‼️

JAK SIĘ ZAPISAĆ
Zgłoszenia są przyjmowane pod numerem ☎508 131 043 lub w wiadomości prywatnej
Zapisy do 03.03.2019

❌Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu ze względu na niewystarczającą liczbę uczestniczek.